top of page

Av. İskender Öncel

image1.jpeg

Avukat İskender ÖNCEL, 1996/İzmir doğumludur. İlkokul, ortaokul ve lise öğrenimini İzmir Özel Türk Koleji’nde tamamladıktan sonra İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimi almıştır. 2016 yılında dil eğitimi ve hukuk İngilizcesi için İngiltere’ye gitmiş, British Council tarafından akredite edilen M.L.S İnternational College ve Bournemouth Business School İnternational akademisinde ileri derecede İngilizce eğitim sertifikası almıştır. İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk fakültesinden 2018 yılında mezun olmuştur. 2019 yılında yaptığı avukatlık stajının ardından kurduğu Öncel Hukuk Bürosu ile  2020 yılından beri İzmir'de serbest avukatlık yapmaktadır. 2020 yılından itibaren İzmir Barosu CMK Servisi'nde aktif olarak görev almıştır.


Avukat İskender ÖNCEL gerek üniversitede gerekse mezun olduktan sonra birçok önemli konferans ve eğitim programına katılmış ve bunları başarıyla tamamlamıştır. Fikri ve Sınai Haklarda Arabuluculuk , Bilişim Hukuku ve Dijital Çağda Avukatlık , Çocuk Adalet Sisteminde Avukatın Rolü , Uzlaştırmacı Eğitimi , Günümüzde Spor Hukuku ve Avukatlık gibi spesifik konularla ilgilide eğitim almış ve katılım sertifikaları bulunmaktadır.


Çeşitli sivil toplum örgütlerine üye olan Avukat İskender ÖNCEL üyesi olduğu topluluklarda hukuk , sosyal sorumluluk gibi alanlarda çalışmalar yürütmektedir. Avukat İskender Öncel 2019 yılından bu yana İzmir Barosu’nda kayıtlı olarak avukatlık yapmakta , çok iyi derecede İngilizce ve iyi derece Almanca bilmektedir.


Avukat İskender ÖNCEL, kurduğu avukatlık bürosuyla Ceza Hukuku, Tazminat Hukuku , İcra Hukuku , İş Hukuku , Medeni Hukuk , Şirketler Hukuku , Miras Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk alanında avukatlık faaliyeti yürütmektedir.

E-Mail ya da Telefon ile iletişim kurmak için simgelere tıklayınız.

Av. Ceren Zeynep Öncel

IMG_4218.jpg

Avukat Ceren Zeynep ÖNCEL Balıkesir (1994) doğumludur. İlkokul ve lise eğitimini Ankara’da bulunan Özel Arı Koleji’nde (2013) tamamlamıştır. İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde hukuk eğitimine başlayan Avukat Ceren Zeynep ÖNCEL, dil eğitimi ve hukuk İngilizcesi için İngiltere’ye gitmiş; British Council tarafından akredite edilen M.L.S International College ve Bournemouth Business School International akademisinde (2016) ileri derecede İngilizce eğitim sertifikası almıştır. Kendisi iyi derecede İngilizce bilmektedir.

İzmir Ekonomi Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden (2018) şeref öğrencisi olarak mezun olmuştur. Mezuniyet sonrasında Ankara Barosunda avukatlık stajını yaparken bir yandan da Başkent Üniversitesi’nde Özel Hukuk Tezli Yüksek Lisans programına kabul edilerek (2018) sigorta hukuku ve tahkim alanında yüksek lisans eğitimine başlayan Av. Ceren Zeynep ÖNCEL; “Karayolları Zorunlu Mali Sorumluluk Sigortasından Doğan Uyuşmazlıkların Tahkim Yoluyla Çözümü” başlıklı tez çalışmasını tamamlayarak  (2022) Başkent Üniversitesi Özel Hukuk Tezli Yüksek Lisans Programı’ndan başarıyla mezun olmuştur..

Avukatlık stajını Ankara’da tamamlayan (2019) Avukat Ceren Zeynep ÖNCEL, kariyerine Öncel Hukuk Bürosu’nda devam etmekte olup; özellikle sigorta hukuku, sağlık hukuku, medeni hukuk, fikri mülkiyet hukuku, tüketici hukuku ve kişisel verilerin korunmasına ilişkin uyuşmazlıklarla ilgilenmektedir.

E-Mail ya da Telefon ile iletişim kurmak için simgelere tıklayınız.

Danışmanlık için bizimle iletişime geçin.

Hukuki danışmanlık ihtiyacınız varsa hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

bottom of page